8 381 59290 anyksciai@lku.lt

Pagrindinė mokėjimo sąskaita

Pagrindinė mokėjimo sąskaita – tai tai Lietuvos banko patvirtintas būtiniausių paslaugų krepšelis, į kurio sudėtį įtrauktos būtiniausios finansinės  paslaugos už fiksuotą mokestį – 1,37 EUR  per mėnesį. Klientams, gaunantiems piniginę socialinę paramą, pagrindinei mokėjimo sąskaitai taikoma 50 proc. nuolaida ir mokestis sumažinimas iki 0,68 EUR per mėnesį. Vartotojai gali laisvai pasirinkti, ar naudotis tokiu pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugų krepšeliu:

  1. Sąskaitos atidarymas;
  2. El. bankininkystė, sąskaitos valdymo ir saugi prisijungimo prie jos priemonė – mobilius parašas, sms kodas, Smart ID;
  3. Neribotas gautų mokėjimų eurais įskaitymas;
  4. Neribotas grynųjų pinigų įmokėjimas į sąskaitą kredito unijos aptarnavimo vietose;
  5. Debeto kortelė Maestro ir mokėjimo operacijos Maestro kortele;
  6. 10 bet kokių pervedimų eurais internetu kas mėnesį, įskaitant įmokas, pervedimus kredito unijos viduje ir į kitus mokėjimo paslaugų teikėjus SEPA šalyse, viršijus 10 pavedimų po 0,30 Eur už kiekvieną pavedimą;
  7. Grynųjų pinigų išmokėjimas:
  • nemokamai 550 eurų per mėnesį iš einamosios sąskaitos kredito unijos kasoje, viršijus 550 Eur – 0,80 proc. nuo sumos;
  • nemokamai 300 eurų per mėnesį tinklo bankomate MEDUS su Maestro kortele, viršijus – 1,00 proc. nuo sumos, bet ne mažiau kaip 1,50 Eur.
  • nemokamai 150 eurų per mėnesį bet kuriame bankomate Lietuvoje ir EEE šalyse su debetine Maestro kortele, viršijus – 1,50 proc. nuo sumos, bet ne mažiau kaip 1,50 Eur.

Paslauga nariams neprivaloma. Nariai gali pagrindinę mokėjimo sąskaitą rinktis savanoriškai tik vienoje kredito įstaigoje, teikiančioje pagrindinę mokėjimo sąskaitos paslaugą. Pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugos galima bet kada atsisakyti.

Nariai, pageidaujantys pasirinkti pagrindinę mokėjimo sąskaitą Anykščių kredito unijoje turi atvykti į uniją ir pateikti prašymą. 

Svarbi informacija

Atlikdami mokėjimą, atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.

Informacija kredito unijų indėlininkams

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Papildomą informaciją indėlininkams rasite čia.