8 381 59290 anyksciai@lku.lt

Naudotis kredito unijų taupymo paslaugomis yra:

Bendruomeniška

Pasidėdami savo kredito unijoje terminuotą indėlį, taupydami ateičiai ar tiesiog naudodamiesi atsiskaitomąja sąskaita, Jūs padedate savo bendruomenei – iš narių indėlių ir išorinių pritrauktų lėšų kredito unija suformuoja fondą bendruomenės narių skolinimuisi užtikrinti.

Pelninga

Kredito unijos nėra sukurtos aklam pelno siekimui, todėl savo nariams gali pasiūlyti didesnes palūkanas už indėlius. Dažnai kredito unijose mokamos palūkanos už indėlius yra net keliais procentais didesnė nei bankuose.

Saugu

Pagal Lietuvos respublikos indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymą, fizinių ir juridinių asmenų indėliai kredito unijoje, kaip ir bankuose, yra apdrausti Valstybės įmonėje „Indėlių ir investicijų draudimas“. Be to, kredito unijų mokumą ir veiklos stabilumą užtikrina Lietuvos centrinėje kredito unijoje kaupiamas Likvidumo rezervas ir kredito unijų Stabilizacijos fondas.

Siūlome rinktis:

Taupomasis indėlis

Tai indėlis – taupymo planas. Jūs pats pasirenkate, kiek ir kurį laiką norite taupyti ir papildote indėlio sąskaitą reguliariais arba nereguliariais įnašais.

Terminuotas indėlis

Tai indėlis, už kurį galite gauti didžiausias palūkanas. Jei Jums netikėtai prireiktų pinigų, visada galėsite jų pasiskolinti net nenutraukdami indėlio sutarties.

Informacija kredito unijų indėlininkams
Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Papildomą informaciją indėlininkams rasite čia.