Praėjusią savaitę buvo pranešta apie Vyriausybės sprendimu sustiprintas pandemijos valdymo priemones ir iki 2021 m. sausio 31 d. 24 val. šalyje pratęstą karantiną. Nors LKU grupės kredito unijos dirba įprasta tvarka, tačiau palaikydamos prevencines priemones ir saugodamos savo darbuotojų bei narių sveikatą, primena apie galimybes tvarkyti finansinius reikalus nuotoliniu būdu.

Raginimas vengti nebūtinų socialinių kontaktų

Gyventojams rekomenduojama riboti apsipirkimų prekybos vietose skaičių, o esant būtinybei – atsiskaityti ne grynaisiais pinigais, o mokėjimo kortelėmis. Primename, kad mokėjimo kortelėmis bekontakčiu būdu prekybos vietose galite sumokėti už prekes iki 50 Eur.

Norintieji gauti kreditą, kviečiami nevykti į kredito uniją, o užpildyti paraišką kreditui gauti, kurią rasite interneto svetainėje www.lku.lt. Ją užpildžiusieji gaus pasiūlymus net iš kelių kredito unijų, o su jumis susisiekęs atsakingas darbuotojas suteiks detalesnę konsultaciją. Tokiu būdu išvengsite nebūtino fizinio kontakto su kredito unijos darbuotoju.

Norintieji atsidaryti terminuotojo arba taupomojo indėlio sąskaitą, metines palūkanas gali sužinoti interneto svetainėje. Taip pat primename, kad indėlio sąskaitą galite atsidaryti likę namuose – per el. bankininkystės sistemą „i-Unija“.

Daugelis finansinių operacijų – el. bankininkystėje „i-Unija“

Daugumą kredito unijų teikiamų finansinių paslaugų galite pasiekti neatvykę į savo kredito uniją. Elektroninė bankininkystė „i-Unija“ – greitas ir saugus būdas atlikti šias finansines operacijas:

  • Atlikti mokėjimus internetu.
  • Atsiskaityti už komunalines ir kitas paslaugas.
  • Atsiskaityti už prekes ir paslaugas e. parduotuvėse.
  • Sudaryti terminuotojo arba taupomojo indėlio sutartį.
  • Peržiūrėti informaciją apie turimus kreditus: mokėjimo grafikus, palūkanas, kredito dengimo istoriją, pagrindines sąlygas.
  • Išsiųsti žinutę savo kredito unijai.Įkelti ir savo kredito unijai pateikti nustatyto formato arba laisvos formos prašymus bei kitus dokumentus.

Taip pat primename, jog dar spalį buvo atverta galimybė gyventojams tapti bet kurios iš 45 LKU grupei priklausančių kredito unijų nariu nuotoliniu būdu, neatvykus į pačią kredito uniją. Kaip tapti kredito unijos nariu nuotoliniu būdu – skaitykite straipsnyje.

Pageidaujantys tapti nariais nuotoliniu būdu, raginami su mumis susisekti el. paštu anyksciai@lku.lt arba telefonu 8 (381) 592 90

Apie paslaugas sužinokite nuotoliniu būdu

Anykščių kredito unija dirba įprasta tvarka. Priėmus kitokius sprendimus, apie kredito unijos darbo organizavimo pokyčius būsite informuoti atskirais pranešimais.

Primename, kad visą svarbiausią informaciją apie kredito unijų paslaugas galite rasti kredito unijos interneto svetainėje. Taip pat nariai dėl finansinių klausimų gali kreiptis šiais kontaktais:

Kasdienės bankininkystės klausimais (mokėjimai, kortelės, sąskaitos):

Rosita Staikūnienė, tel. nr. +370 381 59290, mob. +370 612 19 596 , el. p. r.staikuniene@lku.lt

Renata Cimbalistienė, tel. nr. +370 381 59290, mob. +370 612 67 323, el. p. r.cimbalistiene@lku.lt

Ramunė Čepulienė, tel. nr. +370 458 51393, mob. +370 695 48923, el. p. r.cepuliene@lku.lt

Kreditavimo klausimais:

Eugenija Stankevičienė, paskolų skyriaus vadovė. Tel. nr. +370 614 92523, el. p. e.stankeviciene@lku.lt

Sandra Morkūnaitė-Šutienė, paskolų vadybininkė. Tel. nr. +370 687 77081, el. p. s.sutiene@lku.lt

Kredito unijos darbo laikas: I-IV 8.00-17.00, V 8.00-16.45

Kviečiame būti atsakingais, laikytis karantino apribojimų ir tokiu būdu apsaugoti save bei savo artimuosius!