8 381 59290 anyksciai@lku.lt

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad 2019 m. kovo 4 d. Lietuvos bankas patvirtino/ išdavė leidimą Anykščių kredito unijos ir Rokiškio kredito unijos reorganizavimui, prijungiant Rokiškio kredito uniją prie Anykščių kredito unijos.

2019 m. balandžio 1 d. po reorganizavimo veiksiančiai Anykščių kredito unijai buvo perduotas Rokiškio kredito unijos turtas, teisės ir pareigos.

Rokiškio kredito unijos sutartiniai įsipareigojimai kiekvienam unijos nariui išliks galiojantys, finansines paslaugas teiksime kaip įprasta. Iš karto po susijungimo narių atsiskaitomųjų sąskaitų numeriai, sutartys, mokėjimo kortelės, kodai, slaptažodžiai ir kitos priemonės išliks nepakitusios. Vėliau kiekvienas narys gaus pranešimą apie jį paliesiančius pokyčius.

Po reorganizavimo Anykščių kredito unija vienys beveik 4 tūkstančius narių ir valdys 14,6 mln. sukaupto turto. Maloniai kviečia prisijungti prie mūsų bendruomenės – tapti nariu ir aktyviai naudotis unijos paslaugomis. Teikiant finansinę savitarpio pagalbą, bus dar labiau ugdomas bendruomeniškumas, o tuo pačiu palaikoma patraukli kooperacijos idėja.

Anykščių kredito unija yra Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU) narė ir aktyviai dalyvauja jos valdyme.

Yra labai nedidelė tikimybė, kad susijungimo metu naudojantis kredito unijos paslaugomis gali pasitaikyti trumpalaikių nesklandumų. Bet kokiu atveju, stengsimės padaryti viską, kad susijungimo procesas būtų sklandus ir nariai nepatirtų jokių nepatogumų.

Jei turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis telefonais 8 (381) 59290, 8 (458) 51393 arba el. paštu – anyksciai@lku.lt.